KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713051
nr 1471 3051
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Landskap". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:47:14
100 kr
150 kr
200 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano